Home Dilime Düşenler İnsan beyni çok ilginç bir makine

İnsan beyni çok ilginç bir makine

2 min read
0
0
90

İnsan beyni çok ilginç bir makine, ne yüklersen onu geri veriyor. Ne istesen onu alıyorsun. Kullan bunu. Sabahtan akşama kadar gelene gidene işini kötüle. İşlerin iyiyse bile kötü olduğunu söyle. Nazar mazar değer Allah korusun:)

Her şeyi kötüle. Nazar yerine A-Nazar değsin. Gerçi ikiside aynı şey, ama olsun a-nazar yeni neslin yükselen trendi şimdi. Nazarda kıskanılmanın verdiği bir kem bakış söz konusuiken A-nazar da hiç bakış yok direk reddediliyorsun. Karşı taraftan Allah belanı versin diye tepki alıyorsun. Hepsi bu..

 

Hani işlerim iyi diyince seni kıskanırlar, seni çekemeyenler, negatif ya da sert sinyallerini sana göndererek seni maf ediyorlardı ya, burada durum epeyce farklı karşı tarafa durumumun kötü olduğunu söylemen adamın direkt olarak sana inanması ve dediklerini olduğu gibi kabul etmesi anlamına geliyor. Dolayısıyla hiç riske girmeden kendini maf ediyorsun, ya art sinyal gönderen sensin yada senin sinyallerin geri yansıyor. Demek istiyorsun ki ” aman benden alışveriş yapmayın. Ben işe yaramaz sünepenin tekiyim, becereksizim, kalın kafalıyım.. adam olsaydım işimde başarılı olurdum!”

not: telefondan gönderilmiştir yazım hatalarınız affola. Sayı ve sevgilerimle

Load More Related Articles
Load More By oxygen
Load More In Dilime Düşenler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Uzmanlar uyardı: Toplu taşımada yaşlılara yer vermeyin

Hürriyet’in aktardığına göre İngiltere’nin Halk Sağlığı Klinik Danışmanı Sir Muir Gr…